|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Артикул | 101-160 |
|---|---|
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 4,9Н/25мм |
| Довжина | 30 м |
| Температура експлуатації | Від -25 до +105°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 130 мкм |
| Ширина | 50 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Колір | Чорний |
| Основа стрічки | ПВХ |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень адгезії | Високий |