|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Тип леза | Обвідне |
|---|---|
| Назначение инструмента | Для обрізки гілок та сучків |
| Країна виробник товару | Китай |
| Длина лезвия | 70 мм |
| Вага садового інструменту | 600 г |
| Материал лезвия | Сталь |
| Артикул | 70-027 |
| Тип инструмента | Гілкорізи, сучкоріз |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Длина изделия | 400 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал ручки | Ручка сталь із пластиковим покриттям |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Діаметр різання | 30 мм |