|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Додаткові характеристики | Толщина 6 мм, 1 14А |
|---|---|
| Артикул | 54-104 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Диаметр | 125 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Доставка/Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00 |
| Вид | Зачистні |
| Діаметр посадки диска | 22,23 мм |