|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Тип | Притискний валик із ручкою |
|---|---|
| Розмір | 50 мм |
| Матеріал полотна | Твердий пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 1-15 |
| Ширина робочої поверхні | 50 мм |
| Комплектація | З ручкою |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Кріплення полотна | Закріплений заглушкою |