|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Ширина робочої поверхні | 250 мм |
|---|---|
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина ворсу | 13 мм |
| Матеріал шубки | Поліакріл |
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Розмір | 8х40х250 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 21-009 |