|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Гарантія | 14 днів |
|---|---|
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Комплектація | Без ручки |
| Розмір | 8 х 48 х 180 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 02-013 |
| Ширина робочої поверхні | 180 мм |
| Кріплення шубки | Методом термосинтезу |
| Кількість | 1 шт |
| Діаметр стрижня ручки | 8 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина ворсу | 12 мм |
| Матеріал шубки | Поліамід |