|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Комплектація | Без ручки |
|---|---|
| Розмір | 8 Х 48 Х 250 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 02-020 |
| Ширина робочої поверхні | 250 мм |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Кількість | 1 шт. в упаковці |
| Діаметр стрижня ручки | 8 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина ворсу | 12 мм |
| Матеріал шубки | Нейлон |
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал втулки | Пластик |