|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна реєстрації бренду | Україна |
|---|---|
| Довжина ворсу | 13 мм |
| Матеріал шубки | 100% поліакріл |
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Комплектація | Без ручки |
| Розмір | 8 Х 48 Х 250 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Артикул | 20-002 |
| Ширина робочої поверхні | 250 мм |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Кількість | 1 шт |
| Діаметр стрижня ручки | 8 мм |