|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Довжина | 600 мм |
|---|---|
| Товщина | 15 мм |
| густина | 90 кг/м3 |
| Матеріал | Полиуретан |
| Ширина | 110 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Особливості | Посилена |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Розмір | 110 x 600 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 200-006 |