|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Довжина | 220 мм |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 100 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Розмір | 100х220 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 100-104 |