|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Розмір | 320 х 130 мм |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 20-020 |
| Довжина | 320 мм |
| Товщина | 20 мм |
| густина | 90 кг/м3 |
| Матеріал | Пенопласт |
| Ширина | 130 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Особливості | Посилена |