|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| густина | 50 кг/м3 |
|---|---|
| Матеріал | Пенопласт |
| Ширина | 130 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Розмір | 500 х 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 200-013 |
| Довжина | 500 мм |
| Товщина | 20 мм |