|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Основа стрічки | Алюмінієва фольга армована тканинною сіткою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта лише за повною оплатою товару. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Рівень адгезії | Високий |
| Артикул | 101-108 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 20Н/25мм |
| Довжина | 50 м |
| Температура експлуатації | Від -40 до +70°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 140 мкм |
| Ширина | 50 мм |