|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна реєстрації бренду | Україна |
|---|---|
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр ручки | 8 мм |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Ширина ручки | 180 мм |
| Тип | Для всіх типів валиків |
| Розмір | 8 х 180 мм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Країна-виробник | Україна |
| Артикул | 100-007 |
| Матеріал стрижня | Сталь |