|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Комплектация | З ручкою |
|---|---|
| Тип | Структурний валик із ручкою |
| Размер | 8 х 80 х 180 мм |
| Материал ручки | Пластик, метал |
| Страна-производитель | Китай |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Артикул | 21-005 |
| Ширина рабочей поверхности | 180 мм |
| Диаметр стержня ручки | 8 мм |
| Структура холста | Шорсткий |
| Материал холста | Поролон |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Крепление холста | Клейове |
| Гарантия | 14 днів |
| Отправка | 1-2 дней |
| Материал втулки | Пластик |