|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Ширина | 130 мм |
|---|---|
| Страна-производитель | Украина |
| Отправка | 1-2 дней |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Размер | 700 х 130 мм |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Артикул | 200-014 |
| длина | 700 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Плотность | 50 кг/м3 |
| Материал | Пенопласт |