|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| длина | 270 мм |
|---|---|
| Материал | Нержавіюча сталь + пластик |
| Ширина | 130 мм |
| Страна-производитель | Китай |
| Отправка | 1-2 дней |
| Особенности | Посилена |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Размер | 130х270мм |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Артикул | 100-101 |