|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Вага садового інструменту | 180 г |
|---|---|
| Материал лезвия | Сталь HRC 55 |
| Артикул | 70-022 |
| Тип инструмента | Секатор с шарнирным механизмом |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Длина изделия | 200 мм |
| Гарантия | 14 днів |
| Материал ручки | Пластикові ручки з гумовим покриттям |
| Доставка/оплата | Онлайн оплата, накладений платіж 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Діаметр різання | 14 мм |
| Тип лезвия | Лезвие + наковальня |
| Назначение инструмента | Для обрізки сухих та свіжих гілок рослин, з легкістю обрізає гілки діаметром до 14мм. |
| Страна производитель товара | Китай |
| Длина лезвия | 65 мм |