|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Артикул | 07-005 |
|---|---|
| Материал стержня | Сталь |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр ручки | 6 мм |
| Отправка | 1-2 дней |
| Ширина ручки | 100 мм |
| Тип | Для всіх типів валиков |
| Размер | 6 х 100 мм |
| Материал ручки | Високоякісний пластик, прогумована двокомпонентна |
| Страна-производитель | Китай |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |