|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Страна регистрации бренда | Украина |
|---|---|
| Толщина | 7 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Гарантия | 14 днів |
| Отправка | 1-2 дней |
| Материал бандажа | Нержавіюча сталь |
| Длина щетины | 43 мм |
| Размер | 1,5" |
| Материал ручки | Дерево |
| Страна-производитель | Китай |
| Доставка/оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Артикул | 14-002 |
| Вид | Флейцевой |