|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Гарантія | 14 днів |
|---|---|
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Довжина щетини | 65 мм |
| Розмір | 1,5" |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Країна-виробник | Китай |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Артикул | 06-002 |
| Вид | Флейцева |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 38 мм |