|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Товщина | 10 мм |
|---|---|
| Ширина | 50 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Довжина щетини | 43 мм |
| Розмір | 2" |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Країна-виробник | Китай |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Артикул | 14-003 |
| Вид | Флейцевий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |