|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Артикул | 12-003 |
|---|---|
| Вид | Флейцевий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Довжина щетини | 45 мм |
| Розмір | 25 х 120 мм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Країна-виробник | Китай |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |