|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
|---|---|
| Довжина щетини | 30 мм |
| Розмір | 2,5" дюйм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Країна-виробник | Китай |
| Артикул | 05-005 |
| Вид | Флейцева |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Відправлення | 1-2 дні |