|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна-виробник | Китай |
|---|---|
| Длина лезвия | 9,5 см |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Материал лезвия | Сталь |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Ширина лезвия | 18 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Артикул | 23-001 |
| Вид леза | Сегментне |
| Матеріал | Пластик |
| Длина ножа | 15 см |
| Особливості | Отвір для підвішування |