|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Артикул | 38-041 |
|---|---|
| Робоча довжина | 25 см |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина в упаковці (см) | 12,5 |
| Особливості | С фиксированным углом |
| Максимальний діапазон роботи | 25 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Колір | Жовтий |
| Комплектація | угольник |
| Висота в упаковці (см) | 12,5 см |
| Призначення | По металлу, Для мебели, По дереву, Для плитки (кафеля) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість одиниць, шт | 1 |