|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна-виробник | Україна |
|---|---|
| Товщина | 45 мкм |
| Ширина | 45 мм |
| Клейовий склад | Акрил |
| Колір | Зелений |
| Основа стрічки | PP плівка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень адгезії | Середній |
| Артикул | 101-116 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 5,25Н/25мм |
| Довжина | 100 м |
| Температура експлуатації | до +60°C |