|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Основа стрічки | PP плівка |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Рівень адгезії | Середній |
| Артикул | 101-053 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 5,25Н/25мм |
| Довжина | 300 м |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина | 38 мкм |
| Ширина | 45 мм |
| Клейовий склад | Акриловий |
| Колір | Прозорий |