|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Країна-виробник | Україна |
|---|---|
| Товщина | 38 мкм |
| Ширина | 45 мм |
| Клейовий склад | Акрил |
| Колір | Прозорий |
| Основа стрічки | PP плівка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Рівень адгезії | Середній |
| Артикул | 101-045 |
| Відправлення | 1-2 дні |
| Сила адгезії | 5,25Н/25мм |
| Довжина | 200 м |
| Температура експлуатації | до +60°C |