|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Артикул | 37-031 |
|---|---|
| Матеріал | Нержавеющая сталь |
| Кількість одиниць, шт | 10 шт |
| Диаметр | 60-80 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0, 240 кг |
| Применение | Универсальный |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип товару | Хомут черв'ячний |
| Ширина ленты | 12 мм |
| Глибина в упаковці (см) | 23 см |
| Товщина шару | 0.65 mm |
| Стандарт виготовлення | W2 |
| Кількість у наборі, шт | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 23 см |