|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Особливості | Емальовані грати печі, оснащені запобіжним клапаном, п'єзопідпал. |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість конфорок | 1 |
| Додаткові характеристики | Пластиковий кейс |
| Температура полум'я | 1400 °С |
| Тип товару | Газова плитка |
| Гарантія | 14 днів |
| Вес нетто (гр) | 2.5 кг |
| Сумісний балон | Газовий картридж із цанговим з'єднанням |
| Розмір | 34 х 27 х 8 см |
| Країна виробник товару | Албанія |
| Витрата палива | 150 г на годину |
| Тип з'єднання | Цангове з'єднання, під низький купол балона |
| Потужність, Вт | 2000Вт |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Артикул | 32-052-3 |
| Паливо | Газ |